› 
BMI Kalkulačka

BMI kalkulačka

BMI neboli Body Mass Index je dvouciferná číselná hodnota, která má rozhodující význam při posuzování obezity a nadváhy.
Je definována jako zvýšení tělesné hmotnosti nad určitou hranici jinak také jako zmnožení tukové tkáně, která vzniká v důsledku pozitivní energetické bilance. Jednoduše řečeno více energie příjímáte než „spálíte“. Pomocníkem při zjišťování toho, zda máte optimální váhu k vaší výšce slouží index BMI.
BMIVáhová ktegorie
pod 18,5podváha
18,5 – 24,9normální rozmezí
25 – 29,9nadváha
30 – 39,9obezita
40 a vícetěžká obezita

Jak BMI vypočítat?

U BMI nezáleží na věku ani na pohlaví, potřebujete znát pouze svoji výšku a tělesnou hmotnost. Potom se hodnoty dosadí do následující rovnice: váha (kg) / výška² (cm).

Pro snazší a rychlejší výpočet jsme pro Vás připravili kalkulačku, která Vaše BMI automaticky vypočítá.

Zdravotní problémy spjaty s obezitou

Obezita není jen problémem estetickým. Je důležité mít na paměti, že spolu s ní mohou přibývat i další onemocnění, která významně zhoršují kvalitu i délku života. Jedná se například o infarktvysoký krevní tlakdyslipidémiiDiabetes mellitus II.typu

Souhrnný název pro společný výskyt těchto onemocnění včetně obezity se názývá metabolický syndrom jehož příčinnou je genetika, ale především životní styl

Mimo jiné se u obézních lidí projevují obtíže respirační či kožní a v neposlední řadě má obezita negativní vliv na psychiku člověka.

Co tedy dělat když nemáte ideální hmotnost? Zde jsou uvedena doporučení ke všem kategoriím a doporučené produkty, které Vám pomohou s hubnutím.

BMI Doporučení
pod 18,5: podváha Pokud je vaše BMI menší než 18,5 měli byste se pokusit o nabrání zejména svalové hmoty. Doporučujeme dostatek kvalitní stravy.
18,5 – 24,9: optimální váha Vaše váha je ideální. Ovšem pohyb a zdravé stravování je vždy důležité.
25 – 29,9: nadváha Vaše váha již není optimální, vážíte víc než je žádoucí, z čehož můžou plynout i některá zdravotní omezení. Proto doporučujeme začít hubnout s naším výhodným dietním balíčkem Mix&Slim na 4 týdny.
30 – 39,9: obezita V tuto chvíli máte vysoké riziko průvodních onemocnění. Nečekejte, až se některá onemocnění dostaví. Nic Vás sice do té doby nebolí, ale vaše zdraví je skutečně v ohrožení. Proto začněte hubnout ihned například s naším výhodným dietním balíčkem Mix&Slim na 8 týdnů.
40 a více: těžká obezita V tuto chvíli se nacházíte ve stavu morbidní obezity. Je nezbytné okamžité řešení situace zahrnující konzervativní léčbu obezity pod dohledem nutričních terapeutů či doktorů. Výjimkou v tomto případě rozhodně nejsou ani chirurgické zákroky. Doporučujeme konzultovat s výživovým specialistou i možnost využití dietních výrobků Mix&Slim a jejich zařazení do Vašeho jídelníčku.

Výhodné dietní plány

Účinné, snadné a výhodné! Chcete zaručené výsledky a přitom ušetřit? Pak jsou naše dietní plány pro Vás to pravé. Objednejte si svůj dietní plán, získáte všechna plnohodnotná jídla, která budete potřebovat a navíc ušetříte.
−25 %
Zobrazit produkt

Koktejl + Příchuť + Shaker

689 

(Hodnocení: 7)
−31 %
Zobrazit produkt

Dietní balíček na týden

1 399 

(Hodnocení: 6)
−33 %
Zobrazit produkt

Dietní balíček na 2 týdny

2 449 

(Hodnocení: 7)
−40 %
Zobrazit produkt

Dietní balíček na 4 týdny

4 199 

(Hodnocení: 6)
Výhodné balíčky

Proč hubnout právě s Mix & Slim?

Veškeré naše produkty navrhujeme a vyrábíme tak, abychom Vám hubnutí co nejvíce usnadnili a zpříjemnili. Začněte hubnout s námi a můžete se těšit na skvělé výsledky!

Snadná příprava

Jídla máte hotová hravě do 5 minut

Bez chemie

Žádné škodliviny, jen zdravé přírodní suroviny

Vyrobeno v ČR

Jídla vyrábíme v ČR, za pomoci zelené energie

Cenově výhodné

Získejte stejné skvělé výsledky za nízké ceny

Chutná podle Vás

Můžete si vybrat z mnoha lahodných příchutí

Rychlé výsledky

Viditelně zhubnete v nejkratším možném čase

Potřebujete poradit?

Rádi byste se zbavili přebytečných kil, ale nevíte si rady, jak na to či jaké výrobky zvolit? Nebojte se nám napsat, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.
Časté dotazy
menu