nízkokalorická dieta z Cambridgeshire

nízko-kalorická dieta z Cambridge

Nízkokalorická dieta z Cambridgeshire je založena na příjmu vysokoproteinových a nízkokalorických jídel. Liší se od jiných diet tím, že jíte instantní výrobky, které obsahují minimum sacharidů, cukrů a tuků, doplněna o vitamíny a minerály, aby Váše tělo mohlo správně fungovat. Dieta z Cambridgeshire má také kladný vliv na zdraví a zároveň se Vám podaří shodit kila za poměrně krátkou dobu. Instantní potraviny Mix & Slim jsou ideální pro dietu – mají vysoký obsah bílkovin, nízký obsah cukru a kalorií. Jsou chutné a navíc jejich příprava je rychlá a jednoduchá.

Dieta z Cambridgeshire se skládá z těchto etap:

  1. etapa – dochází k razantnímu snížení příjmu kalorií a sacharidů, tělo se dostává do stavu ketózy a začíná spalovat vlastní tukové zásoby pro energii. Konzumují se 3 – 4 jídla za den. V prvních 2 týdnech se jí převážně tato jídla Mix & Slim: Dietní koktejly, dietní polévky, dietní kaše. Postupem času se přidávají proteinové tyčinky, saláty, palačinky a další. V této fázi je příjem kalorií okolo 800 za den a lidé hubnou v průměru 6 – 8 kg za měsíc.
  2. etapa je hubnoucí. V této etapě jíte 4 – 5x denně. Jíte střídavě naše vysokobílkovinová (vysokoproteinová) jídla a dvě jídla z bílkovin (proteinů) se zeleninou. Tato etapa musí trvat minimálně 2 týdny, aby si tělo zvyklo na stravování. V této fázi je příjem 800 – 1000 kcal za den.
  3. etapa je nízkosacharidové stravování. Jsou zde povoleny všechny bílkoviny kromě červeného masa a slazených mléčných výrobků. Můžete jíst veškerou zeleninu. Tato etapa musí trvat alespoň dva týdny. V této fázi zvyšujete svůj denní příjem energie na 1000 – 1200 kcal.
  4. etapa se skládá ze čtyř jídel denně a denní příjem energie nesmí přesáhnout 1500 kcal.
  5. etapa má za cíl udržet Vaši váhu stabilní a vyhnout se jo-jo efektu. V této etapě máte dovoleno přijímat až 1700 kcal za den ve formě nízkosacharidových jídel.

Dieta z Cambridgeshire jídelníček

  • Snídaně: Dietní kaše;
  • Svačina: Dietní koktejl;
  • Oběd: Dietní polévka;
  • Večeře: Dietní koktejl;
  • Tekutiny: 2 – 3 litry neslazených tekutin.

Pro urychlení hubnutí s nízkokalorickou dietou z Cambridgeshire doporučujeme pohybovou aktivitu. Pravidelný pohyb přispívá ke snižování hmotnosti a má pozitivní zdravotní účinky.

Povolené potraviny v nízkokalorické dietě z Cambridgeshire

Jak už bylo zmíněno, Dieta z Cambridgeshire je založená na příjmu instantních produktech Mix & Slim s vysokým podílem proteinů a nízkým obsahem kalorií. Od 1. etypy můžete mimo produkty Mix & Slim jíst zelenou zeleninu. Od 3. etapy: ryby, libové kuřecí/krůtí maso. Od 4. etapy: vejce a oříšky.

Dietní balíčky pro dietu z Cambridgeshire

-10%
667  599 
-6%
1 694  1 599 
-6%
3 170  2 990 
-8%
5 974  5 490