dietní plány na
hubnutí

dietní plány na
hubnutí

Produkty Mix & Slim se dají skvěle zařadiť do těchto diet: 

Keto dieta (Ketonová dieta)

Dieta založena na příjmu vysokoproteinových a nízkosacharidových jídel. V keto dietě spalujete vlastní tukové zásoby jako zdroj energie.

více o keto dietě

Dukanova dieta

Základem této diety je konzumace bílkovinových jídel s větším množství vody nebo neslazených tekutin. Dukanova dieta omezuje tuky a sacharidy a nahrazuje je proteiny.

více o dukanově dietě

Anglická dieta

Dieta pocházející z města Cambridge je založena na příjmu vysokoproteinových a nízkokalorických instantních jídel. Dieta je rozdělena do 5 etep. 

více o anglické dietě

Nízkosacharidová dieta (Low carb dieta)

Základem nízkosacharidové neboli také low carb diety je příjem potravin s nízkým obsahem sacharidů a cukrů. Jídelníček doplníte o bílkoviny a zdravé tuky.

více o nízkosacharidové dietě

Proteinová dieta

Proteinová dieta nebo-li také bílkovinová dieta, spočívá nahrazení 2 – 4 běžných jídla speciálními bílkovinovými pokrmy s nízkou energetickou hodnotou.

více o proteinové dietě

Atkinsonova dieta

Principem Atkinsonovy diety je striktní omezení sacharidů a cukrů. Během Atkinsonovy diety jsou povolené potraviny s vysokým obsahem bílkovin.

více o Atkinsonově dietě

Nejprodávanější

Sleva!
-38%
999 
Sleva!
-31%
1 199 
Sleva!
-33%
1 959 
Sleva!
-34%
3 799 

Hubnutí s Mix & Slim

Dietní jídla Mix & Slim jsou vyvinuta, aby Vaše tělo samovolně spalovalo tuky v ketóze a to bez hladovění a cvičení. Na výběr máte z řady chutných proteinových jídel. Mix & Slim jídla neobsahují GMO, lepek, glutamáty a přidaný cukr. Naopak mají vysoký podíl bílkovin a vlákniny, nízký obsah sacharidů, cukrů a tuků, veškerá jídla jsme obohatili o vitamíny a minerály pro Vaše zdraví.

Hubnutí s Mix & Slim

Dietní jídla Mix & Slim jsou vyvinuta, aby Vaše tělo samovolně spalovalo tuky v ketóze a to bez hladovění a cvičení. Na výběr máte z řady chutných proteinových jídel. Mix & Slim jídla neobsahují GMO, lepek, glutamáty a přidaný cukr. Naopak mají vysoký podíl bílkovin a vlákniny, nízký obsah sacharidů, cukrů a tuků, veškerá jídla jsme obohatily o vitamíny a minerály pro Vaše zdraví.