Jak zhubnout?

Jak zhubnout?

Chcete-li efektivně zhubnout…

…je důležité udělat několik změn ve Vašem životě a stravě. Musíte upravit jídelníček, zlepšit životosprávu a zvýšit pohyb. Hubnutí je proces, který trvá 2 – 5 měsíců dle požadovaného úbytku na váze. První výsledky se dostaví nejdříve za měsíc.

Je zde i velmi důležité být celou dobu co nejvíce v psychické pohodě a mít dostatek spánku (8 hodin). K hubnutí napomáhá fyzická aktivita a urychlý vaše cíle, avšak není vždy nutná. Vyberte si pohyb, který máte rádi, abyste u něj vydržely a měli z něho radost. A když to není možné, z jakéhokoliv důvodu, stačí obyčejná chůze. Třeba každý den to může být malá procházka nebo jen vystoupit o stanici dřív a projít malý úsek pěšky či místo jízdy výtahem jít po schodech.

Spočítejte své BMI. 

BMI Kalkulačka

Dietní jídelníček

Tyto body Vám zaručeně přinesou výsledky.

  • Zvyšte příjem bílkovin – bylo prokázáno, že bílkoviny snižují naše chutě a zvyšují činnost metabolismu. Větší příjem bílkovin je jednou z neefektivnějších změn při hubnutí.
  • Omezte cukr – Průmyslově vyráběný glukózo-fruktózový sirup, které je dnes skoro všude. V limonádách, sušenkách, pečivu, šunce, snídaňových cereáliích jogurtu atd. Tento tekutý cukr se ukládá jako tuk, zejména v oblasti břicha. 
  • Omezte sacharidy – snížený příjem sacharidů vede k většímu úbytku na váze. Vynechejte příjem jednoduchých sacharidů jako je bílý chléb, rohlíky, knedlíky, těstoviny, brambory, rýže…atd.
  • Zvyšte příjem vlákniny – vyšší příjem vlákniny zpomaluje trávení, dodává pocit plnosti a snižuje se chuť k jídlu. Místo sacharidové přílohy si tedy dejte zeleninu.
  • Pitný režim – Pijte denně 2-3 litry neochucené vody eventuálně zeleného nebo černého čaje. V případě, že se neobejdete bez kávy, je nejlepší černá zrnková či espresso bez cukru.
  • Pravidelnost jídel – odstup mezi jídly by měl být 3 – 4 hodiny. První jídlo do půl hodiny po probuzení a poslední nejlépe 2 hodiny před spaním.

Hubnutí s Mix & Slim

Dietní jídla Mix & Slim jsou vyvinuta, aby Vaše tělo samovolně spalovalo tuky v ketóze a to bez hladovění a cvičení. Na výběr máte z řady chutných proteinových jídel. Mix & Slim jídla neobsahují GMO, lepek, glutamáty a přidaný cukr. Naopak mají vysoký podíl bílkovin a vlákniny, nízký obsah sacharidů, cukrů a tuků, veškerá jídla jsme obohatili o vitamíny a minerály pro Vaše zdraví.

Hubnutí s Mix & Slim

Dietní jídla Mix & Slim jsou vyvinuta, aby Vaše tělo samovolně spalovalo tuky v ketóze a to bez hladovění a cvičení. Na výběr máte z řady chutných proteinových jídel. Mix & Slim jídla neobsahují GMO, lepek, glutamáty a přidaný cukr. Naopak mají vysoký podíl bílkovin a vlákniny, nízký obsah sacharidů, cukrů a tuků, veškerá jídla jsme obohatily o vitamíny a minerály pro Vaše zdraví.

Dietní balíčky

Sleva!
-27%
479 
Sleva!
-31%
1 199 
Sleva!
-33%
1 959 
Sleva!
-34%
3 799 
Sleva!
-27%
479 
Sleva!
-31%
1 199