Proteinová
dieta

Proteinová
dieta

Proteinová dieta nebo-li také bílkovinová dieta, spočívá nahrazení 2 – 4 běžných jídla speciálními bílkovinovými pokrmy s nízkou energetickou hodnotou. Vhodnými pokrmy pro proteinovou dietu jsou Dietní produkty Mix & Slim, obsahují vysoký podíl bílkovin, nízký podíl sacharidů, cukrů a tuků při zachování přísunu důležitých vitamínů a minerálních látek. Při dodržování proteinové diety se Vaše tělo dostává do stavu ketózy. V tomto stavu, jako zdroj energie využíváte vlastní tukové zásoby. Hubnete pouze tuk, jelikož svaly jsou zachovány díky obsahu bílkovin ve stravě.

Proteinovou dietu rozdělujeme do těchto fází:

1. fáze – startovací: jíte 4 proteinové pokrmy + zelená zeleninu (bez: mrkev, rajčat, paprik, kukuřice, kedlubnů, luštěnin). Tato fáze trvá 4 – 8 týdnů, dle požadovaných výsledků.

2. fáze – redukční: 3 proteinové pokrmy + libovolné proteinové jídlo, zelená zelenina a libové maso tepelně upravené ve vodě či páře (hmotnost masa syrovém stavu 150 g) a zeleninu (bez: mrkev, rajčat, paprik, kukuřice, kedlubnů, luštěnin).

3. fáze – přechodná stabilizační: 2 proteinové pokrmy + 2 jídla + zelenina. Lze přidat bílý nízkotučný jogurt, jeden kousek ovoce.

4. fáze – dlouhodobě stabilizační:1 proteinový pokrm a 3 jídla + zelenina.

Proteinová dieta jídelníček

Základem jídelníčku proteinové diety je nahrazení 2 – 4 jídel proteinovými pokrmy. Je však důležité nezapomenout na vlákninu např. v podobě otrub, zeleniny a také zvolit správné složení potravin pro získání potřebných živin. Nezapoměnte dodržovat správný pitný režim, minimálně 1,5 litru za den. Povolené jsou minerální vody, neslazený čaj nebo káva s mlékem.

  • Snídaně: Dietní kaše Mix & Slim; míchaná vejce s cibulkou; bílý jogurt s ovesnými otrubami; vaječná omeleta; tvaroh s krůtí šunkou;
  • Svačina: Dietní koktejl Mix & Slim;
  • Oběd: Dietní polévka Mix & Slim; Kuřecí prsa s dušenou brokolicí a cuketou; salát s vejcem nebo tuňákem; filet ze pstruha a dušené fazolky; grilované krůtí maso se zeleninou;
  • Svačina: Dietní koktejl Mix & Slim; Dietní palačinka s bílým jogurtem;
  • Večeře: Dietní omeleta Mix & Slim; Dietní Polévka Mix & Slim; pečené kuře; hovězí nebo krůtí steak; dušená ryba s grilovanou cuketou a chřestem.

Povolené potraviny v proteinové dietě

Ryby, telecí, kuřecí, krůtí, králičí, jehněčí, skopové maso; tvrdé sýry, jogurt, tvaroh, sýr cottage, vejce, výrobky ze sóji, semínka, ořechy, zelenina – brokolice, celer, cuketa, fazolky zelené, pórek, ředkvičky, řeřicha, dýně, chřest, lilek, špenát, zelí.

Proteinová dieta je vhodná pro každého, kdo chce upravit svojí hmotnost.

 

Proteinová dieta balíčky

Sleva!
1 199 
Sleva!
Sleva!
Sleva!

Janka Nová
Janka Nová
13:02 17 Sep 19
Skvělé na cesty.. když nevíte co vařit a nechce se vám nic chystat, stačí vzít do shakeru a po cestě smíchat s vodou.. doporučuji (y)
Krysia Mendak
Krysia Mendak
12:58 17 Sep 19
Vše proběhlo naprosto v pořádku! Produkty mi vyhovují a za dva týdny jsem zhubla 4kg 🙂
Daniela Havránková
Daniela Havránková
08:32 16 Sep 19
Maximálně doporučuji! Rychlé dodání, skvělá chuť! 👍
Eliška Hromádková
Eliška Hromádková
16:19 14 Sep 19
Výborná chuť a funguje, kila jdou dolů.
Filip Olbert
Filip Olbert
14:32 14 Sep 19
Rozhodně doporučuji všem. Super chuť.
Eva Svobodová
Eva Svobodová
13:47 18 Mar 19
Skvělá chuť, za týden 3 kila dole 🙂
Rebecca Novotná
Rebecca Novotná
13:43 13 Mar 19
Výborný! Chutná skvěle! Nemůžu jinak, než doporučit! 😍😇
Renata Škobisová
Renata Škobisová
06:21 09 Jan 19
Vypada a chutna dobre, jen je skoda ze neni dodavan s produkty i jidelni plan plus nejake tipy cemu se vyvarovat atd
Petr Svoboda
Petr Svoboda
05:24 12 Oct 18
Piji místo snídaně a oběda. Rychlé doručení. Vše v pořádku
Káťa Svobodová
Káťa Svobodová
05:22 12 Oct 18
Koupila jsem 14 denní balíček a 5 kg dole :).
Super produkty a žádná umělá chuť. Můžu jen doporučit! 😍
Ivka Svítilová
Ivka Svítilová
09:51 10 Oct 18
Jsem s výrobky velice spokojena. Doporučuji 🙂
Další recenze

Hubnutí s Mix & Slim

Dietní jídla Mix & Slim jsou vyvinuta, aby Vaše tělo samovolně spalovalo tuky v ketóze a to bez hladovění a cvičení. Na výběr máte z řady chutných proteinových jídel. Mix & Slim jídla neobsahují GMO, lepek, glutamáty a přidaný cukr. Naopak mají vysoký podíl bílkovin a vlákniny, nízký obsah sacharidů, cukrů a tuků, veškerá jídla jsme obohatili o vitamíny a minerály pro Vaše zdraví.

Hubnutí s Mix & Slim

Dietní jídla Mix & Slim jsou vyvinuta, aby Vaše tělo samovolně spalovalo tuky v ketóze a to bez hladovění a cvičení. Na výběr máte z řady chutných proteinových jídel. Mix & Slim jídla neobsahují GMO, lepek, glutamáty a přidaný cukr. Naopak mají vysoký podíl bílkovin a vlákniny, nízký obsah sacharidů, cukrů a tuků, veškerá jídla jsme obohatily o vitamíny a minerály pro Vaše zdraví.

Nevyhovuje Vám produkt? Nevadí, zboží můžete vrátit do 14-ti dnů bez udání důvodu.