Anglická dieta

Anglická dieta

Agnlická dieta z města Cambridge je založena na příjmu vysokoproteinových a nízkokalorických jídel. Liší se od jiných diet tím, že jíte instantní výrobky, které obsahují minimum sacharidů, cukrů a tuků, doplněna o vitamíny a minerály, aby Váše tělo mohlo správně fungovat. Anglická dieta má také kladný vliv na zdraví a zároveň se Vám podaří shodit kila za poměrně krátkou dobu. Instantní potraviny Mix & Slim jsou ideální pro dietu – mají vysoký obsah bílkovin, nízký obsah cukru a kalorií. Jsou chutné a navíc jejich příprava je rychlá a jednoduchá.

Anglická dieta se skládá z těchto etap:

  1. etapa – dochází k razantnímu snížení příjmu kalorií a sacharidů, tělo se dostává do stavu ketózy a začíná spalovat vlastní tukové zásoby pro energii. Konzumují se 3 – 4 jídla za den. V prvních 2 týdnech se jí převážně tato jídla Mix & Slim: Dietní koktejly, dietní polévky, dietní kaše. Postupem času se přidávají proteinové tyčinky, saláty, palačinky a další. V této fázi je příjem kalorií okolo 800 za den a lidé hubnou v průměru 6 – 8 kg za měsíc.
  2. etapa je hubnoucí. V této etapě jíte 4 – 5x denně. Jíte střídavě naše vysokobílkovinová (vysokoproteinová) jídla a dvě jídla z bílkovin (proteinů) se zeleninou. Tato etapa musí trvat minimálně 2 týdny, aby si tělo zvyklo na stravování. V této fázi je příjem 800 – 1000 kcal za den.
  3. etapa je nízkosacharidové stravování. Jsou zde povoleny všechny bílkoviny kromě červeného masa a slazených mléčných výrobků. Můžete jíst veškerou zeleninu. Tato etapa musí trvat alespoň dva týdny. V této fázi zvyšujete svůj denní příjem energie na 1000 – 1200 kcal.
  4. etapa se skládá ze čtyř jídel denně a denní příjem energie nesmí přesáhnout 1500 kcal.
  5. etapa má za cíl udržet Vaši váhu stabilní a vyhnout se jo-jo efektu. V této etapě máte dovoleno přijímat až 1700 kcal za den ve formě nízkosacharidových jídel.

Jídelníček

  • Snídaně: Dietní kaše;
  • Svačina: Dietní koktejl;
  • Oběd: Dietní polévka;
  • Večeře: Dietní koktejl;
  • Tekutiny: 2 – 3 litry neslazených tekutin.

Pro urychlení hubnutí s nízkokalorickou dietou doporučujeme pohybovou aktivitu. Pravidelný pohyb přispívá ke snižování hmotnosti a má pozitivní zdravotní účinky.

Povolené potraviny při dietě 

Jak už bylo zmíněno, dieta je založená na příjmu instantních produktech Mix & Slim s vysokým podílem proteinů a nízkým obsahem kalorií. Od 1. etypy můžete mimo produkty Mix & Slim jíst zelenou zeleninu. Od 3. etapy: ryby, libové kuřecí/krůtí maso. Od 4. etapy: vejce a oříšky.

Sleva!
-31%
1 199 
Sleva!
-33%
1 959 
Sleva!
-34%
3 799 
Sleva!
-39%
7 160 

Janka Nová
Janka Nová
13:02 17 Sep 19
Skvělé na cesty.. když nevíte co vařit a nechce se vám nic chystat, stačí vzít do shakeru a po cestě smíchat s vodou.. doporučuji (y)
Krysia Mendak
Krysia Mendak
12:58 17 Sep 19
Vše proběhlo naprosto v pořádku! Produkty mi vyhovují a za dva týdny jsem zhubla 4kg 🙂
Daniela Havránková
Daniela Havránková
08:32 16 Sep 19
Maximálně doporučuji! Rychlé dodání, skvělá chuť! 👍
Eliška Hromádková
Eliška Hromádková
16:19 14 Sep 19
Výborná chuť a funguje, kila jdou dolů.
Filip Olbert
Filip Olbert
14:32 14 Sep 19
Rozhodně doporučuji všem. Super chuť.
Eva Svobodová
Eva Svobodová
13:47 18 Mar 19
Skvělá chuť, za týden 3 kila dole 🙂
Rebecca Novotná
Rebecca Novotná
13:43 13 Mar 19
Výborný! Chutná skvěle! Nemůžu jinak, než doporučit! 😍😇
Renata Škobisová
Renata Škobisová
06:21 09 Jan 19
Vypada a chutna dobre, jen je skoda ze neni dodavan s produkty i jidelni plan plus nejake tipy cemu se vyvarovat atd
Petr Svoboda
Petr Svoboda
05:24 12 Oct 18
Piji místo snídaně a oběda. Rychlé doručení. Vše v pořádku
Káťa Svobodová
Káťa Svobodová
05:22 12 Oct 18
Koupila jsem 14 denní balíček a 5 kg dole :).
Super produkty a žádná umělá chuť. Můžu jen doporučit! 😍
Ivka Svítilová
Ivka Svítilová
09:51 10 Oct 18
Jsem s výrobky velice spokojena. Doporučuji 🙂
Další recenze

Hubnutí s Mix & Slim

Dietní jídla Mix & Slim jsou vyvinuta, aby Vaše tělo samovolně spalovalo tuky v ketóze a to bez hladovění a cvičení. Na výběr máte z řady chutných proteinových jídel. Mix & Slim jídla neobsahují GMO, lepek, glutamáty a přidaný cukr. Naopak mají vysoký podíl bílkovin a vlákniny, nízký obsah sacharidů, cukrů a tuků, veškerá jídla jsme obohatili o vitamíny a minerály pro Vaše zdraví.

Hubnutí s Mix & Slim

Dietní jídla Mix & Slim jsou vyvinuta, aby Vaše tělo samovolně spalovalo tuky v ketóze a to bez hladovění a cvičení. Na výběr máte z řady chutných proteinových jídel. Mix & Slim jídla neobsahují GMO, lepek, glutamáty a přidaný cukr. Naopak mají vysoký podíl bílkovin a vlákniny, nízký obsah sacharidů, cukrů a tuků, veškerá jídla jsme obohatily o vitamíny a minerály pro Vaše zdraví.

Nevyhovuje Vám produkt? Nevadí, zboží můžete vrátit do 14-ti dnů bez udání důvodu.